آخرین خبرها
خانه / لباس / لباس عروسی قابل جدا شدن

لباس عروسی قابل جدا شدن

با هدف بررسی موضوع “مد پرتابی” و تاثیر آن بر محیط زیست به عنوان محل دفن زباله، دانشجویان دانشگاه شفیلد هالم، طراحی مد با مهندسی را برای ایجاد یک لباس عروسی قابل حل که می تواند قبل از اینکه در آب حل شود، تبدیل کرده است. بدون رانندگی زیست محیطی.

موفقیت خرده فروشان کم هزینه باعث کاهش قیمت لباس در انگلیس شده است که منجر به کاهش قیمت 25 درصدی در سال های اخیر شده است. این سبب افزایش 40 درصدی خرید لباس به بیش از دو میلیون تن در سال شده است. از اینها، 74 درصد در نهایت در مواد زباله ساخت منسوجات سریعترین محصول زباله در انگلستان به پایان خواهد رسید.

جین بلوم، سخنگوی دوره طراحی طراحی شفیلد هالام، گفت: “دانش آموزان می خواستند به این مفهوم بپردازند که لباس عروسی باید فقط یک بار مورد استفاده قرار گیرد و با هدف کشف نگرش های جامعه مدرن نسبت به مد به نظر برسد.

به منظور کاهش تاثیر مد در محیط زیست، صنعت مد باید از چالش ها و شیوه های معمول برخوردار شود. نمایشگاه نشان می دهد که چه زمانی ممکن است طرح و نوآوری های علمی با هم ترکیب شوند. ”

لباس عروسی به عنوان نماد نمادین از فلسفه “پوشیدن یک بار” که مد مرسوم را فرا گرفته است انتخاب شد. پلی وینیل الکل، مواد قابل تجزیه مواد قابل استفاده در مواد شوینده شسته شده، به پارچه لباس است که اجازه می دهد تا آن را در آب حل و بدون تاثیر بر محیط زیست آستین. اما قبل از آن نمی توان به عنوان پنج لباس جدید مد، که هر کدام به یک مرحله از تحول تبدیل می شوند، تصریح شده است – فرض بر این است که تنش و یا هوا، پنیر سوئیس از لباس را از قبل ساخته است.

درباره‌ی thefashionslife

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *