آخرین خبرها
خانه / لباس / چگونه لباس مناسب نیمه رسمی را انتخاب کنید

چگونه لباس مناسب نیمه رسمی را انتخاب کنید

کمد لباس شما باید از لباس های گوناگون باشد و لباس های نیمه رسمی باید یک بخش اجتناب ناپذیر باشد. به طوری که بسیاری از موارد برای چنین لباس هایی می گویند، می گویند، عروسی، شب های روز، احزاب تعطیلات، مهمانی های شام، مراسم تحویل، جمع آوری پول و غیره و غیره. خواسته های زیادی وجود دارد! آیا شما مطمئن هستید که به اندازه کافی نیمه رسمی در دست دارید؟ چگونه یک انتخاب مناسب را انتخاب کنید؟ نکات زیر را بخوانید و ایده واضحتری در مورد آن خواهید داشت.

اولا باید بدانید کد لباس به خوبی شناخته شده است، زیرا سطوح مختلف رسمی مانند رسمی، سفیدپوش، نیمه رسمی و گاه به گاه کسب و کار واقعا گیج کننده است. مطمئنا شما ممکن است بخواهید خجالت بکشید وقتی که تی شرت و شلوار مورد علاقه خود را برای یک حزب کراوات سیاه پوشیدید. تصور غلط رایج این است که آن را همانند لباس کوکتل مشاهده کنید. همانطور که هست، لباس نیمه رسمی محافظه کارانه تر و رسمی تر از پوشیدن کوکتل است. و این رسمی نسبت به یک لباس کت و شلوار سیاه است. این فقط در محدوده مرزی بین لباس رسمی و کوکتل قرار دارد.

شما باید طول لباس را در نظر بگیرید. معمولا لباس نیمه رسمی بلندتر از طول زانو است؛ در غیر این صورت، کمتر رسمی یا غیر ضروری خواهد بود. اگر واقعا میخواهید یک لباس کوتاهتر داشته باشید که نتایج خاصی از قبیل یک نگاه دوست داشتنی یا بلند داشته باشد، اطمینان حاصل کنید که کمتر از یک اینچ بالای زانوی است. طول کف مناسب است زیرا احساس رسمیتری به آن می دهد. طول قابل قبولی بین زانوی و مچ پا وجود دارد.

پارچه نیز یک نقطه مهم است. مناسبت نیمه رسمی همیشه نیاز به پارچه سبک تر، نازک تر و قابل حرکت دارد. لباس سنگین این نیست. شما می توانید از ابریشم، مخمل، تافت، چینی، کرم، ساتن و قیشر را انتخاب کنید. لباس پشم، پنبه، جین، زیورآلات و یا چرم در این مورد انتخاب عاقلانه نیست.

استفاده از سبک های متنوع لباس های نیمه رسمی به شما کمک می کند که شخصیت و طعم خاص خود را بیابید. اما آنها تا حدودی رسمی هستند و بعد از همه باید مدرن باشند. توصیه نمیشود یکی را انتخاب کنید با beading براق، sequins و سنگ های قیمتی است که پوشش زیادی از لباس و ظاهر giddy. پرش لباس که اکثر پوست شما را نیز در بر می گیرد.

یک جفت کفش زیبا برای تکمیل لباس نیمه رسمی خود انتخاب کنید. پاشنه های پاشنه بلند، پمپ، آپارتمان ها و صندل های خیس دار گزینه های خوبی هستند. دور از کفش های ورزشی و فلیپ فلاپ ها بمانید. فراموش نکنید که کفش هایی که می پوشید باید راحت و آسان باشد.

درباره‌ی thefashionslife

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *